عنوان:
لینک مطلب:
خلاصه ی مطلب:
نام فرستنده:
تصویری برای لینک:
شماره همراه (منتشر نخواهد شد):
هواشناسی:
محیط زیست:
اجتماعی:
فرهنگی:
سیاسی:
هنری:
مذهبی:
شهرستانها:
فناوری:
ورزشی:

قوانین شبکه

چه لینکهایی اجازه ارسال دارند:فقط لینکهای مرتبط با موضوع های مشخص شده اجازه ارسال دارند
از چه سایتهایی لینک بگذارم:فقط از سایتهای فیلتر نشده و لینکهای سالم اجازه ی ارسال لینک دارید
چرا بهتر است شماره همراه را وارد کنیم:در حال حاضر ثبت نام در این شبکه لازم نیست و افراد بر اساس شماره آی پی و شماره همراه شناسایی میشوند ، امتیاز هر فرد بر اساس تعداد ارسال لینک مشخص میشود و این امتیازها در فواصل زمانی مشخص محاسبه می گردد و بلافاصله مشخص نمی شود ، برای ثبت امتیاز لازم است حتما شماره همراه را هنگام ارسال لینک بنویسید ، بعید نیست در آینده ی نزدیک در این سایت قرعه کشی صورت بگیرد و به تعدادی از ارسال کنندگان لینک جوایزی داده شود ، توصیه اکید ما این است که یک شماره فعال و صحیح را در هنگام ارسال لینک وارد نمایید.
هر زمان و به هر تعداد که خواستم میتوانم لینک ارسال کنم ؟: خیر ، در صورتی که یکی از کاربران پشت سر هم چندین لینک را فقط از یک سایت در این قسمت قرار دهند امتیاز منفی گرفته و سایت مربوطه نیز بلاک خواهد شد. لذا بهتر است در صورتی که قصد ارسال چندین لینک مفید از یک سایت را در این قسمت دارید ، صبر کنید تا لینکهای دیگری از طرف سایرین و سایر سایتها ارسال شود و سپس مجددا اقدام به ارسال لینک جدید از آن سایت کنید تا مخاطب برای خواندن مطالب خسته نشود.
چرا لینک مطالب سایت خودم را در اینجا به اشتراک بگذارم ؟: بدیهی ست که یکی از بهترین روشها برای افزایش بازدید سایت تبادل لینک با سایتهای دیگر است که این شبکه به شما اجازه میدهد که خودتان لینکهای مفید خود را در این قسمت قرار دهید ، لینکهای غیر مفید باعث کسر امتیاز شده و موجب بلاک شدن شماره همراه فرد در سایت میشود..
ایا این کار در بازدید لینک اشتراکی تاثیری دارد ؟: قطعا با به اشتراک گذاری مطالب سایت خودتان در این قسمت رتبه سایت شما ارتقاء پیدا خواهد کرد. اما در صورتی که لینکهای غیر مفید خود را در این قسمت قرار دهید ممکن است کاربران دیگر روی لینکهای شما کلیک نکنند پس بهتر است ابتدا از کیفیت مطلب مربوطه اطمینان حاصل کنید و سپس لینک را به اشتراک بگذارید..
دسته بندی موضوعی که من برای ارسال لینک نیاز دارم در این قسمت وجود ندارد آیا راهی وجود دارد ؟: به زودی قسمتهای متنوع تری از قبیل سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی ، خبر ، ورزشی و ... به شبکه افزوده خواهد شد.

روش ارسال لینک

عنوان: تیتر لینک مربوطه به زبان فارسی را در این قسمت وارد کنید ، حتما لازم نیست این تیتر با تیتر اصلی لینک یکی باشد
لینک مطلب: آدرس اینترنتی مطلب را در این قسمت وارد کنید.
خلاصه مطلب: لازم است در این قسمت توضیحی در مورد لینک قرار دهید و در صورتی که فرصت نوشتن متن را ندارید میتوانید دو سه خط ابتدایی مطلب را از سایت اصلی در این قسمت کپی کنید.
نام فرستنده: این نام به عنوان نام فرستنده در کنار لینک ارسالی نمایش داده میشود.
تصویری برای لینک: بهتر است آدرس یک تصویر با سایز کوچک در مورد موضوع لینک را در این قسمت قرار دهید تا لینک ارسالی شمایل بهتری بگیرد ، قرار دادن تصاویر حجیم و یا باسایز بزرگ برای کاربر امتیاز منفی خواهد داشت .
شماره همراه:این شماره در سایت منتشر نخواهد شد و امتیاز کابران بر اساس تعداد لینکهای ارسالی با این شماره محاسبه میشود بهتر است یه شماره معتبر و فعال را وارد کنید تا در صورت برگزاری قرعه کشی امکان ارسال پیامک و یا تماس وجود داشته باشد.

جستجو

پر بازدید ترین ها